شناسه : 75686
شنبه, 09/13/1400 - 10:38
نویسنده : kermansha31
امام جمعه شهرستان خبر داد:

ادامه کمک های مومنانه در بین نیازمندان شهرستان سرپل ذهاب

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب گفت: ادامه کمک های مومنانه ۴۰ پَک مواد غذایی در بین نیازمندان شهرستان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه ؛حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: در امتداد رزمایشات مواسات در شهرستان سرپلذهاب امروز هم شاهد جمع آوری تعدادی از کمک‌های غذایی هستیم که در بین خانواده‌های نیازمند توزیع میشود.

وی افزود: این کمک‌ها و این مواد غذایی به همت ستاد اجرایی حضرت فرمان حضرت امام و دفتر امام جمعه جمع‌آوری شده ، از قبل خانواده‌های شناسایی شده‌اند و این کمک ها هرچند ناچیز است ولی به نوعی میتواند و موقتاً گوشه ای از مشکلات مردم را و خانواده‌های نیازمند را برطرف کند.

ایشان تصریح کرد: این بسته های مواد غذایی توسط اعضای محترم ستاد نمازجمعه درب منازل تحویل داده می‌شود و امیدواریم تمام تین اقدامات مرضی رضای خدای متعال باشد و انشاالله همه ما توانسته باشیم  لبخند رو بر روی لبان خانواده‌های نیازمند ای که امروز نیاز به کمک دارند و امروز باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرند، نشان داده باشیم .

وی یادآور شد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام از همان ابتدای فراگیری ویروس منحوس کرونا اقدامات خوبی را انجام داده کمک و مساعدت های خوبی داشته و امروز هم این حرکتی که در دفتر امام جمعه انجام میشود و این کمک هایی که جمع‌آوری شده باز بخش عظیمی از آن به عنایت آنان است.

وی در پایان گفت: امیدواریم همه تلاش‌ها و کمک‌هایی که توسط بسیاری از ادارات و ارگان ها و مردم انقلابی و اعضای محترم ستاد نمازجمعه شکل می‌گیرند مورد مرضی رضای خدای متعال قرار گیرد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید