شناسه : 75653
دوشنبه, 09/15/1400 - 09:01
نویسنده : kermanshah28
در حوزه حضرت زینب( س)

برگزاری کلاس های تقویتی برای دانش آموزان روستایی هرسین

به همت بسیجیان گروه جهادی شهید سلیمانی پایگاه شهیده ناهید فاتحی کرجو ، برای دانش آموزان روستای تمرگ کلاس های رفع اشکال و تقویتی برخی دروس در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد ومحلات سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، به همت  بسیجیان جهادگر حوزه حضرت زینب (س) شهرستان هرسین، یک دوره کلاس های آموزشی تقویتی و رفع اشکال در قالب اردوی علمی و طرح جهاد آموزش برای دانش آموزان مقطع ابتدایی و متوسطه در حال برگزاری است .
خانم چراغ بیگی مسئول گروه جهادی شهید سلیمانی پایگاه شهیده فاتحی کرجو و مجری این طرح گفت: با توجه به کمبود معلم سطح شهرستان و اجرای طرح مدیر آموزگاری در برخی روستاها از جمله روستای تمرگ، گروه جهادی شهید سلیمانی برآن شد تا با هماهنگی مدیر مدرسه ، هفته ای ۴ ساعت آموزشی کلاس تقویتی برای دروس سخت دانش آموزان در پایگاه برگزار کند.
وی افزود : در این جهاد آموزش ، دانش آموزانی که به علت نداشتن وسع مالی ،قادر به تهیه گوشی هوشمند یاتبلت نبودند و از سیستم آموزش مجازی مدرسه شاد محروم هستند، شناسایی شد و کلاس های رفع اشکال و مباحثه و همچنین کلاس تقویتی برای دروسی مانند ریاضی برای ایشان در پایگاه برگزار می شود.
چراغ بیگی در ادامه تصریح کرد : این کلاس ها به صورت هفتگی  از آبان ماه شروع شده و تا زمان شروع امتحانات ترم اول  ادامه خواهد داشت.

مسئول گروه جهادی شهید سلیمانی همچنین اظهار داشت: در اجرای این کلاس ها، از ظرفیت نخبگان علمی و تبلیغی، دانش آموزان ممتاز و دانشجویان استفاده‌ می شود.

خانم چراغ بیگی در پایان گفت: از همکاری مدیران محترم مدارس ابتدایی و متوسطه روستای تمرگ کمال تشکر و قدر دانی را داریم که همواره در برنامه های بسیج در مدرسه و خارج از مدرسه با گروه جهادی همکاری دارند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید