شناسه : 7528
دوشنبه, 09/15/1395 - 10:46
نویسنده : kermanshah
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سرپلذهاب :

شهداء شمع های فروزنده جامعه برای هدایت بشریت هستند

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سرپلذهاب گفت : شهداء شمع های فروزنده جامعه برای هدایت بشریت هستند و باید قدردان و ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  بسیج مساجد و محلات استان کرمانشاه،حجت الاسلام حسین مهدوی در مراسم اولین یادواره شهدا آبروی محله در روستای آینه سرپلذهاب اظهار داشت: شهدا زنده اند و نزد خداوند از جایگاه والایی برخوردارند که شمع محفل جامعه  و چراغ راه هستند و اگر بخواهیم قدر شهدا را بدانیم باید از شهدا استفاده معنوی ببریم.

نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه شهرستان اذعان داشت: پیام یادواره شهدا تاکید بر ادامه دادن راه شهدا و قدردان خون شهدا است و ما باید مدیون و مرهون خون شهدا باشیم. وی با بیان اینکه امنیت امروزه جامعه اسلامی از نعمت های شهدا است افزود : شهید بسیجی تفکر بسیجی را در خود احیاء کرده و نمادی از اخلاص و الهی بودن دارد و همه چیزش را فدای دین و اسلام کرده است. مهدوی بیان کرد: شهدا گوهری از انقلاب،امنیت، ولایت، آسایش و اقتدار و استقلال را برای ما به ارمغان آورده است وما باید امانتدار گوهرهای که شهدا با خون خود حفظ کردند، باشیم. ایشان تصریح کرد: کسی که می خواهد شهدا محور گام بردارد و بسیجی باشد باید جامعه ساز بوده و نسبت به انحرافات جامعه حساس باشد و هر رویکردی را از هرکسی نپذیرد. مهدی افزود: انسان بسیجی اگر بخواهد تفکر بسیجی و عملکرد شهدا رادر زندگی پیدا کند باید خودسازی و تهذیب نفس کند. درابتدای مراسم فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا اذعان داشت: امروزه شهدای مدافع حرم مایه عزت،سربلندی ما هستند و ما وظیفه داریم یاد و نام همه شهیدان را زنده نگه داریم و برای معرفی شهیدان تمام تلاش خود را به‌کار گیریم. سرهنگ پاسدارمسعود قنبری افزود: ترویج یاد و نام شهیدان یکی از عوامل مهم در مقابله با برنامه دشمن و حفظ مقاومت توأم با شوق و طراوت در ملت است و امروزه یادِ شهدا یک وظیفه است. لازم به ذکر است به مناسبت هفته بسیج مراسم اولین یادواره شهدا آبروی محله در روستای آینه سرپلذهاب با حضور نماینده ولی فقیه سپاه و فرمانده سپاه ناحیه شهرستان و مردم شهید پرور روستای آینه در مسجد این روستا برگزار شد.

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید