شناسه : 70596
چهارشنبه, 07/28/1400 - 19:06
نویسنده : kermanshah28
در حوزه حضرت فاطمه(س) صورت گرفت

جلسه فرماندهان پایگاه های محلات با حضور فرمانده سپاه ناحیه هرسین

جلسه توجیهی فرماندهان محترم پایگاههای تابعه حوزه حضرت فاطمه سلام‌الله‌علیها با حضور فرمانده محترم ناحیه هرسین جناب سرهنگ کرمی و مسئول مساجد و محلات ناحیه در دفتر فرماندهی حوزه حضرت فاطمه سلام‌الله‌علیها برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه جلسه توجیهی فرماندهان محترم پایگاههای تابعه حوزه حضرت فاطمه سلام‌الله‌علیها، با حضور فرمانده محترم ناحیه هرسین جناب سرهنگ کرمی و مسئول مساجد و محلات ناحیه در دفتر فرماندهی حوزه حضرت فاطمه سلام‌الله‌علیها برگزار گردید.

در این جلسه خواهر مریدی فرمانده حوزه حضرت فاطمه سلام‌الله‌علیها ضمن تقدیر و تشکر از حسن توجه فرمانده محترم ناحیه و حضور ایشان در حوزه به بیان پاره ای از فعالیتهای پایگاهها در چارچوب اهداف ابلاغی سازمان بسیج مستضعفین پرداخت و از زحمات فرمانده پایگاهها تشکر کرد، و فرمانده پایگاه ها را به ارائه نکته نظرات و سوالات خود پس از استماع سخنان فرمانده محترم ناحیه و مسئول مساجد و محلات دعوت نمود.

سپس فرمانده محترم ضمن تبریک اعیاد خجسته ی ماه ربیع الاول، از فرمانده پایگاهها بخاطر فعالیتهای شایسته آنان تشکر کرد و در ادامه از اهمیت و نقش بسیج در محلات و حوزه سرزمینی سخن به میان آوردند.

وی افزود: با وجود بسیج فعال در مساجد و محله ها میزان آسیب پذیری مردم بویژه قشر جوان و نوجوان به مراتب کمتر خواهد شد و در صورت طرح و اجرای برنامه های آموزشی، فرهنگی و ورزشی جوانان کمتر به سمت فضای مجازی افسار گسیخته خواهند رفت و از طرفی با مدیریت آن و آموزشهایی در خصوص استفاده درست از فضای مجازی فرهنگ استفاده صحیح و اثر گذار را از تلفن همراه و اینترنت بر جای خواهند گذاشت.

فرمانده محترم ناحیه هرسین همچنین به نقش بسیج در ایجاد اشتغال خانگی برای بانوان اشاره داشتند و فرمودند برای اعطای تسهیلات به متقاضیان کار آفرین هیچگونه محدودیتی نداریم.

در ادامه این جلسه آقای مظفری مسئول بسیج مساجد و محلات از ارتقاء پایگاهها و سنجه های مورد نظر جهت ارتقاء از جمله؛ داشتن تیم ورزشی، گردان سایبری فعال، گروه سرود و تئاتر، گروه جهادی و ..... در هر پایگاه خبر داد و در پایان به سوالات فرمانده پایگاهها و انتظارات آنان از حوزه و ناحیه پاسخ گفتند.

این جلسه ازساعت 11 شروع و تا ساعت 2 بعد از ظهر ادامه داشت. و در پایان از پایگاهها اطراف حوزه سرکشی به عمل آمد.

خواهر مریدی در گفتگو با خبرنگار ما درباره این جلسه گفت: حقیقتا از صبر و حوصله ای که فرمانده محترم ناحیه جناب سرهنگ کرمی و مسئول مساجد و محلات علیرغم مشغله کاری فراوان در برگزاری این جلسه به خرج دادند صمیمانه تشکر میکنم و از خدای متعال برای این دو بزرگوار موفقیت روز افزون و طول عمر با برکت مسئلت دارم.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید