شناسه : 69797
چهارشنبه, 07/21/1400 - 12:04
نویسنده : kermansha31
امروز صورت گرفت:

دیدار امام جمعه و فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب با خانواده شهید ولی مرادی

امام جمعه و فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب با حضور در منزل شهید ولی مرادی خانواده این شهید را مورد تفقد و دلجویی خود قرار دادند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه ؛حجت الاسلام  جواد  فاطمی نسب در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر گفت: خون پاک و مقدس شهداء امنیت و آرامش امروز کشور را رقم زد و ما باید قدردان آن باشیم.

وی افزود: خانواده معظم شهداء آبروی نظام هستند و ما وظیفه داریم  برای حفظ این آبرو، ضمن تکریم خانواده های شهوا،راه و هدف شهدا را ادامه دهیم و با خلوص نیت پای به میدان عرصه خدمت بگذاریم.

ایشان تاکید کرد: امروزه بیش از گذشته جامعه ما به رزمنده های نیاز دارد که آرمان های انقلاب و نظام اسلامی را با روحیه جهادی حفظ و توسعه و به پیشرفت برساند.

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب در ادامه گفت: رزمنده های دوران جنگ تحمیلی از جان و مال و خانواده های خود گذشتند تا کشور ایران اسلامی از دست دشمن بعثی نجات دهند .

وی ادامه داد: ما مدیون این خون پاک شهدا هستیم‌ و برای پاسداری از انقلاب باید همیشه آماده باشیم و پرچم اسلام را بالا نگه داریم.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید