شناسه : 69720
سه شنبه, 07/20/1400 - 16:23
نویسنده : kermansha31
امروز صورت گرفت:

حضور سردار غیب پرور در اجتماع بسیجیان گردان های امنیتی امام علی (ع) در شهرستان سرپل‌ذهاب

سردار غیب پرور در ورود به شهرستان سرپل ذهاب به محل اجتماع بسیجیان گردان های امنیتی امام علی (ع) سپاه ناحیه رفته و ضمن بازدید از این گردانها با بسیجیان دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه ؛جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی ع. در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار ما گفت: امروز توفیق بازدید از حرم احمدابن‌اسحاق.ره.‌ در سرپلذهاب و بخشی از پاسگاهای مرزی، و سیمای شهر سرپلذهاب بعد از وقوع زلزله را داشتیم وطبیعتا این پیشرفت و آبادانی حق مردم با هرمذهب و گرایش است.

وی افزود: این مردم نظام و رهبری را میخواهند و دلداده انقلاب اسلامی هستند.

وی یادآور شد: در این بازدید یک روزه در سرپلذهاب تعهداتی برعهده گرفتیم که امیدواریم توفیق انجام آن را داشته باشیم .

وی عنوان کرد: مجموعه سپاه و بسیج در میدان و در همه عرصه ها نوکری مردم را میخواهند و افتخار مااین است خدمتگذار مردم هستیم و در راس سپاه هم تصمیم گرفته شده با تمام ظرفیت هر جای که نیاز مردم است ،در خدمت مردم باشد و میدان حضور ماست.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی به برکت رهبری و این مردم خوب روز به روز شکوفاتر و سرافرازتر در راه اعتلای انقلاب اسلامی گام برمی دارد و خداوند همچنان که تا امروز دشمنان را مایوس کرده ممبعد نیز امید است شاهد خشک شدن ریشه اسرائل غاصب،و کسانی که از روی تعمُد چشم دیدن پیشرفت انقلاب اسلامی را ندارند،نیز باشیم.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید