شناسه : 68577
پنجشنبه, 07/08/1400 - 12:13
نویسنده : kermansha31
امروز صورت گرفت:

دیدار با خانواده های شهدا به همت پایگاه های مقاومت سپاه ناحیه سرپلذهاب

به مناسبت هفته دفاع مقدس به همت پایگاه حضرت زکیه (س)-حوزه مقاومت بسیج حضرت خدیجه  (س)-شهرستان سرپلذهاب از خانواده شهید فتح اله عزیزی، واقع در روستای نوده بخش قلعه شاهین،از خانواده شهید سامان پادام به همت پایگاه ام البنین سرکشی و دلجویی بعمل آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه ؛حجت الاسلام‌جواد حسینی نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه سرپلذهاب در این دیدار ، گفت: رزمندگان اسلام در جنگ تحمیلی راه امام حسین.ع. و اهل بیت.ع. را برای دفاع از اسلام و زنده نگه داشتن آن انتخاب کردند،ایستادگی کردند،از جان خود ‌گذشتند .

وی افزود: ما وظیفه داریم‌راه این شهدای معظم را ادامه بدهیم به گونه ای که در هر عرصه ای از کشوره امروزه نیاز است همچون رزمندگان به میدان بیائیم و با جنگ نرم دشمن روبرو شویم.

جانشین فرماندهی سپاه سرپل ذهاب نیز در ادامه ضمن گرانیداشت یاد شهدا و تکریم خانواده های معزز،اظهار داشت: امروزه ایران اسلامی در جهان جایگاه ویژه و قدرتمندی دارد و این عرصه از اقتدار مدیون خون پاک شهدایست که برای دفاع از میهن اسلامی در جنگ با دشمن ریخته شد.


وی افزود: امروزه نیز بابد تلاش کنیم روح شهدا از ما راضی باشد و راه نورانی آنان را برای جوانانمان تبیین و روشن کنیم وتا افکار شون دشمن خنثی گردد.


سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از 85 هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید