شناسه : 68568
پنجشنبه, 07/08/1400 - 10:15
نویسنده : kermansha31
به همت حوزه امام علی(ع) سپاه ناحیه سرپلذهاب برگزار شد:

یادواره شهدا پشتنگ ذهاب در شهرستان سرپلذهاب به مناسبت هفته دفاع مقدس

یادواره شهدا پشتنگ ذهاب با حضور جانشین فرمانده سپاه سرپلذهاب، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و اهالی روستای بزمیر آباد در محل این روستا به همت حوزه امام علی سپاه ناحیه سرپلذهاب برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه ؛جانشین فرمانده سپاه سرپلذهاب سرهنگ مجتبی کاکایی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای معظم دوران دفاع مقدس گفت: شهدای این مرز و بوم مدافعان وطن ایران اسلامی بودند که از خانواده و جان و مال خود گذشتند تا دشمن بعثی نتواند دست به وجبی از خاک این کشور برساند.


وی بیان کرد: امروزه با هوشیاری و بصیرت و آگاهی باید بیش از گذشته از مرزها دفاع کنیم نگذاریم دشمن با جنگ نرم جوانان ما رو تحت تاثیر قرار دهد.


ایشان بر ادامه دادن راه شهدا تاکید داشت و گفت: هر مومنی در هر لباس خدمتی در این کشور برای دفاع از آرمان های اسلام و امام راحل.ره.‌موظف است قیام کند و جلو حربه های دشمن را بگیرد تا این اسلام ناب محمدی به دست امام عصر(عج) برسانیم.

سرپل ذهاب در غرب كرمانشاه با بيش از ۹۰ هزار نفر جمعيت در دوران هشت سال دفاع مقدس 803 شهيد، 163 آزاده و 840 جانباز تقديم انقلاب اسلامي كرده است.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید