شناسه : 68252
سه شنبه, 07/06/1400 - 09:36
نویسنده : kermansha31
با توزیع بیش از ۲۰۰ بسته کمک معیشتی در بین نیازمندان؛

رزمایش کمک مومنانه در سطح شهرستان سرپل ذهاب

رزمایش کمک مومنانه با توزیع بیش از ۲۰۰ بسته کمک معیشتی به همت سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب در بین نیازمندان شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه  اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات سپاه حضرت نبی اکرم (ص)استان کرمانشاه ؛امروز و همزمان با پنجمین روز از گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیش از ۲۰۰ بسته کمک معیشتی به همت سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب در قالب رزمایش کمک مومنانه در بین نیازمندان شهرستان توزیع شد.

فرماندار سرپل‌ذهاب در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهارداشت : سپاه پاسداران همواره در کنار مردم بوده و در طول قریب به دوسال از شیوع بیماری کرونا از اقشار کم درآمد و فقیر جامعه حمایت کرده است که جای تقدیر دارد.

فرزادی پور افزود : سپاه پاسداران امروز درراستای سلسله اقدامات کمک معیشتی مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی بازهم به میدان آمده و کمکهای خودرا به دست فقرا و نیازمندان جامعه می رساند.

وی تصریح کرد : کمکهای مومنانه سپاه پاسداران نوعی دلسوزی و احساس مسئولیت و تعهد جدی سپاه در خصوص مردم است .

نماینده عالی دولت در شهرستان درپایان افزود : مردم شریف شهرستان که تمکن مالی دارند در این شرایط سخت نسبت به دستگیری از فقرا و نیازمندان اقدام کنند.

فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب در ادامه گفت : رزمایش کمک مومنانه در لبیک به ندای رهبر انقلاب در گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در آستانه اربعین حسینی به همت سپاه نبی اکرم ص استان کرمانشاه وبسیج سازندگی سپاه استان با محوریت سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب انجام گرفت .

سرهنگ اکبری افزود : در این رزمایش تعداد ۲۰۰ بسته کمک معیشتی مواد غذایی تهیه و در بین نیازمندان و اقشار آسیب پذیر از شیوع بیماری کرونا توزیع گردید .

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید