شناسه : 66554
چهارشنبه, 06/24/1400 - 23:22
نویسنده : kermanshah25
در آستانه دفاع مقدس در شهرستان ثلاث باباجانی

توزیع کیف و نوشت افزار و بسته های معیشتی در بین دانش اموزان نیازمند شهرستان ثلاث

باحضور فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ثلاث باباجانی ،مدیرمحترم آموزش وپرورش،مدیرکانون بسیج فرهنگیان ورزمندگان هشت سال دفاع مقدس به مناسبت فرارسیدن گرامیداشت هفته دفاع مقدس وبازگشایی مدارس توزیع بسته های معیشتی و کیف و نوشت افزار در بین دانش اموزان نیازمندتقسیم گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت مساجد و محلات کشور، باحضور فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ثلاث باباجانی ،مدیرمحترم آموزش وپرورش،مدیرکانون بسیج فرهنگیان ورزمندگان هشت سال دفاع مقدس به مناسبت فرا رسیدن گرامیداشت هفته دفاع مقدس وبازگشایی مدارس توزیع بسته های معیشتی ٥٠ عدد و کیف و نوشت افزار به تعداد ٥٠ در بین دانش اموزان نیازمندتقسیم گردید.

مدیر مدرسه در این باره خاطر نشان کرد: توزیع این بسته‌ها با هدف کمک به دانش‌آموزان نیازمند است که شامل کیف و بسته کامل نوشت افزار بوده که به دانش‌آموزان مدارس ابتدایی  اختصاص یافت.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در این رابطه ابا مشارکت خیران ظهار داشت: مشارکت امر خیر در مدارس، اعطای پول و هزینه نیست بلکه ایجاد انگیزه در دانش آموزان و نهادینه کردن تفکر خیرخواهی و ایثار در آنان خود امری مهم و قابل تقدیر است و معلمان نقش قابل توجهی در ترویج این فرهنگ ارزشمند دارند.

وی در ادامه حضور خیران در مدارس محروم برای انجام کار خیر را یکی از ماندگارترین اعمال خیری دانست که به واسطه آن فرزندان ایران زمین به بالاترین جایگاه های علمی دنیا دست پیدا خواهند کرد.

انتهای پیام/

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید