این مطلب ۱۵۰ بار خوانده شده

تجلیل از فرمانده محترم پایگاه مقاومت بسیج شهید مظفری لحاق

طی مراسمی فرمانده حوزه مقاومت بسیج طریق القدس فخرآباد از فرمانده محترم پایگاه مقاومت بسیج شهید مظفری لحاق تجلیل کرد.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات، سرگرد پاسدارعلیرضا مردانه فرمانده حوزه مقاومت بسیج طریق القدس فخرآباد در این مراسم گفت: فرماندهان پایگاه ها باید از ظرفیت حداکثری و پتانسیل نیروهای بسیجی پایگاههای مقاومت در برنامه ها استفاده کنند.

وی با تجلیل از فرمانده نمونه پایگاه شهید مظفری لحاق با اشاره به فرمایش قرآن کریم که پیامبر خدا را به عنوان بهترین اسوه و نمونه برای مردم معرفی کرده است، اظهار داشت: اساسا بحث الگو و اسوه در همه مکاتب تربیتی مساله بسیارمهمی است، زیرا انسان ها برای رسیدن به اهداف و مقاصدشان با داشتن الگو و نمونه می توانند هم سریع تر و هم با خطری کمتر به آن اهداف نائل شوند.

سرگرد مردانه افزود: وجود الگو و اسوه همیشه مسیر را نشان می دهد و هم نتیجه را برای ما مشخص می کند، اما اگر در این مسیر الگوی عملی نداشته باشیم، احتمال اینکه به نتیجه درست هم برسیم، وجود دارد ولی راه را اشتباه رفته ایم.

وی با اشاره به عوامل موفقیت پایگاه ها و رده های مقاومت بسیج، حضور مستمر فرمانده و اعضای شورای پایگاه، پشتکار و توکل به خدا در برابر مشکلات، برگزاری منظم جلسات شورا، اطاعت پذیری از فرماندهی پایگاه ها و هماهنگی و انسجام محیط درونی با محیط بیرونی پایگاه را از عوامل موفقیت پایگاه های اسوه برشمرد.

در پایان این مراسم از فرمانده و شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید مظفری لحاق لوح تقدیر اهدا شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.