این مطلب ۱۰ بار خوانده شده
با تجمع در فرودگاه شهید اشرفی صورت گرفت؛

اعلام آمادگی کرمانشاهی‌های کفن‌پوش برای نبرد با استکبار

کرمانشاهی‌های غیور کفن‌پوش در فرودگاه شهید آیت‌الله اشرفی اصفهانی آمادگی خود برای اعزام به جبهه نبرد علیه استکبار اعلام کردند.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،کرمانشاهی‌های شهیدپرور کفن‌پوش شدند؛ آنها در مقابل ترمینال پروازهای بین‌المللی فرودگاه شهید آیت‌الله اشرفی شهر کرمانشاه تجمع کرده بودند و آمادگی خود برای نبرد با آمریکای جنایتکار اعلام کردند.

مرد و زن، پیر و جوان، کوچک و بزرگ همه و همه به خونخواهی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به پا خواسته‌ بودند و علم سردار را برداشته بودند و می‌خواستند راهش را ادامه دهند.

«ما وارث قاسمیم، منتظر قائمیم»؛ این شعار زیبا و پر معنایی که کفن‌پوشان سر می‌دادند به دشمن نشان داد هزاران قاسم سلیمانی دیگر به خونخواهی این سردار مقاومت به پا خواسته و تا آخرین لحظه خونشان پا در رکاب این جریان خواهند بود.

 

 

خون این شهید بزرگ خون ملت ایران و دلبستگان به محور مقاومت را به جوشش آورده و این غم بزرگ را تاب نمی‌آورند؛ به غیرت ایرانی‌هایی که همواره در نبرد با دشمن مردانه جنگیده‌اند برخورده که ناجوانمردانه سردار شهیدشان را به شهادت رسانده‌اند.

شرکت‌کنندگان در این مراسم با مشت‌های گره کرده و خشم‌های فروخفته ضمن اعلام آمادگی خود برای اعزام به جبهه‌های محور مقاومت به مسئولان داخلی تذکر دادند که فکر مذاکره با شیطان بزرگ را از سرشان بیرون کنند.

آنها با شعارهای «مرگ بر سازش‌کار» و «نه سازش، نه تسلیم، نبرد با آمریکا» پیام خودشان را واضح و بی‌پرده به مسئولان کشور اعلام کردند.

سربازان آینده جبهه مقاومت هم امروز به میدان آمده بودند تا بگویند پرچمداری را از سردار شهید آموخته‌اند و به پیروی از اسطوره مبارزشان راه مقاومت را ادامه می‌دهند.

خشم مردم از جنایت آمریکا هنوز آرام نگرفته است؛ آنها همه انتقام می‌خواهند، انتقامی سخت...

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.