این مطلب ۵۸ بار خوانده شده
امام جمعه سرپلذهاب:

شهید سلیمانی خودرا وقف نصرت دین خداکرد

امام جمعه سرپلذهاب گفت : جبهه مقاومت آماده هستند که بااشاره رهبرانقلاب انتقامی سخت وخشن از جنایتکاران و تروریستهای آمریکایی بگیرند.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،حجت الاسلام جوادفاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه ضمن تسلیت وتبریک شهادت سرادر رشید اسلام سپهبدقاسم سلیمانی اظهارداشت : امروز بار دیگر شاهد جنایتی بزرگ از سوی جنایتکاران و تروریستهای آمریکایی بودیم که موجب عزادارشدن مردم شهیدپرور ایران اسلامی شد. وی افزود : شهید سلیمانی در خط مقدم جبهه مقاومت در عراق وسوریه قرارداشت و جان خودرا درراه دفاع از انقلاب ودین اسلام تقدیم کرد . خطیب جمعه شهرستان تصریح کرد : امروز هسته های مقاومت در تمام دنیا عزادار هستند و خون پاک این شهید بزرگوار باردیگر اتحاد جبهه مقاومت را بیشتر کرد . فاطمی نسب اذعان داشت : سردمداران آمریکایی بدانند که این حرکت آنها بی جواب نخواهدماند و تمام هسته های مقاومت وسپاه پاسداران آماده هستند که بااشاره رهبری انتقامی سخت از این جنایتکاران بگیرند. وی ادامه داد : سربازان آمریکایی در پایگاههای نظامی آمریکایی منطقه در تیررس موشکهای ما قراردارند و آماده باشند که هرلحظه امکان خراب شدن خاورمیانه برسرآنها وجوددارد. ایشان خطاب رئیس جمهور دیوانه آمریکا اذعان داشت : نیروهای نظامی مختلف آمریکایی ازاین به بعد در منطقه خواب راحت نخواهند داشت و باید از سپاه پاسداران ونیروهای نظامی و بسیجیان و مردم ایران اسلامی بترسند که بلای جان آنها خواهندشد و به فضل خداوند ریشه رژیم منحوس اسرائیل در منطقه خشک می گردد. امام جمعه شهرستان تصریح کرد : راه شهید سلیمانی تداوم خواهدیافت دشمن کور خوانده که با ترور سرداران ما می تواند این راه را متوقف کند و انشاءالله ثمره خون شهید سلیمانی در آینده نزدیک موجب آزاد شدن قدس شریف خواهد شد . وی ادامه داد :آمریکا از ایجاد ائتلاف بین کشورهای قدرتمند منطقه هراس دارد ولی رزمایش دریایی روسیه وچین وایران نفوذ منطقه ای و اقتدار نیروهای نظامی کشور را به رخ جهانیان کشاند . فاطمی نسب خاطرنشان کرد:امروز کشور آماده است که با تدبیر رهبری انقلاب در هرجایی که تهدیدی وجود دارد استوار وقدرتمند دربرابر آن ایستاده و تهدیدات وتحریمهای ظالمانه را خنثی کند.

ایشان درادامه بااشاره به اینکه نصرت دین خدا موجب میشود که خداوند شمارایاری کند اذعان داشت : امروز که شیاطین درسراسر دنیا به دنبال خشن جلوه دادن دین اسلام هستند برهمه ما وظیفه است که دین خدا را یاری نماییم. وی ادامه داد : نصرت دین خدا به معنای یاری دین اسلام است و لذا ما درابتدا باید خود عامل به دین اسلام بوده و با هرآنچه که در توان داریم به دین خدا یاری رسانیم که موجب می شود یاری خداوند شامل حال ما شود. امام جمعه شهرستان شهیدسلیمانی را نمونه برجسته ای از کسی که دانست که به یاری دین خدا برخاست تصریح کرد : امروز همه مردم ایران و تمام کشورهای مسلمان عزادار شهادت شهید سلیمانی هستند و این همه محبوبیت به علت این است که این شهیدبزرگوار تمام زندگی خودرا وقف نصرت دین خدا کرد ولذا نصرت الهی شامل حال وی شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.